Vydělejte si vyplňováním online dotazníků | Populace.cz

Výše odměny

Účast ve výzkumech na Populace.cz je finančně odměňována.

Populace.cz je jedna z možností, jak si přivydělat vyplněním dotazníku z pohodlí a klidu domova.

V rámci registrace se Vás dotážeme na číslo Vašeho bankovního účtu, kam Vám budeme zasílat Vaši odměnu. Částka bude zaslána na Váš účet vždy čtvrtletně, tedy jednou za tři měsíce. Částka je odstupňovaná dle délky a náročnosti dotazníku. Za jeden dotazník je to obvykle 10–50 Kč, za rok potom v průměru 500–1000 Kč.

Existuje však případ, kdy poskytnuté údaje neodměníme a to v případě, že zjistíme nepoctivý přístup k výzkumu. Může se jednat o nesmyslné odpovědi, anebo třeba o pokus vícenásobné účasti v určitém projektu.

Vezměte, prosím, na vědomí, že se jedná o nahodilý, příležitostný příjem ve smyslu § 10 Ostatní příjmy odst.1 písm.a) Zákona o dani z příjmu č.586/1992 Sb, který do roční výše 30.000,- Kč nepodléhá zdanění.

Pokud by celková výše Vašich příjmů za kalendářní rok za tuto činnost (vyplňování dotazníků) překročila v úhrnu částku 30.000,- Kč, tak by byla daňová povinnost plně na Vaší zodpovědnosti.

 

Chcete udělat dobrý skutek?

Můžete se finanční odměny vzdát ve prospěch jedné z následujících charit:

Kapka Naděje

8.024 Kč

Pomozte dětem, Kuře

2.912 Kč

Nadace Naše dítě

1.009 Kč

Český Červený kříž

3.083 Kč

Unicef

938 Kč

Člověk v tísni

3.111 Kč

Fond ohrožených dětí

5.391 Kč

Světluška

4.309 Kč

Lékaři bez hranic

5.835 Kč

Česká katolická charita

1.661 Kč

Liga proti rakovině

7.521 Kč


 

Celkově jsme, přispěním některých z vás, v minulém roce již zaslali na charitativní účely částku 47.794 Kč

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek POPULACE.cz těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.
OK